Tłumaczenia

Zapewnimy Ci tłumaczenia stron, artykułów, książek itp.

Współpracując z dużym gronem tłumaczy postanowiliśmy zaproponować naszym klientom usługę tłumaczeń artykułów, książek, stron i wszelakich innych tekstów. Tłumaczymy z języków krajów Europejskich. Ty dostarczasz tekst, a my realizujemy zlecenie w wyznaczonym wcześniej terminie. Oferujemy zarówno tłumaczenie z języka polskiego na zagraniczne, jak i z języków zagranicznych na polski. Jeśli chciałbyś zamówić w CopyHeroes tłumaczenia dla swojej strony internetowej, to mamy dla Ciebie dodatkową propozycję. Nasi programiści z grupy SoftwareHeroes w mgnieniu oka zajmą się jej kompleksowym wdrożeniem.

Szybkość realizacji

Chcesz wykonać tłumaczenie na wiele języków? Nie musisz się obawiać, że potrwa to wieki. Otrzymując takie zlecenie przydzielamy każdy język do osobnego pracownika, dzięki czemu minimalizujemy czas realizacji. Jest to korzystne rozwiązanie zarówno dla klienta, jak i dla nas. Zlecenia na tłumaczenia wyceniamy indywidualnie w zależności od języka, obszerności zamówienia i tematyki (jeśli tekst został napisany specjalistycznym językiem, to cena tłumaczenia będzie wyższa). Dlatego też przeważnie prosimy klientów o dostarczenie materiałów do wglądu, aby dokładnie przedstawić kosztorys, bez żadnych ukrytych kosztów.

Stałą współpraca

Jeśli prowadzisz np. portal informacyjny w dwóch językach lub publikujesz swoje artykuły na arenie międzynarodowej, to możemy Ci zapewnić stałą współpracę. Dzięki temu zbijemy koszta, Ty zdobędziesz zaufaną firmę, do której zawsze będziesz mógł się zwrócić o pomoc, a my zyskamy zadowolonego klienta, co jest dla nas bardzo istotne. Dlatego też jeśli posiadasz stałe zlecenia, to nie bój się o tym nas poinformować, na pewno będziemy w stanie zaproponować Ci specjalną ofertę na tłumaczenia.