Przepisywanie tekstów

Przepiszemy teksty z e-book'ów, książek, pdf'ów i innych materiałów

Trafiłeś tutaj więc zapewne chciałbyś skorzystać z usługi przepisywanie tekstów. Chętnie zrealizujemy dla Ciebie to zadanie. Tłumaczymy teksty z wszelakich materiałów t.j. nagrania dźwiękowe, nagrania wideo, teksty w formie papierowej, pdf’y, e-booki, książki, maszynopisy i wiele więcej. Zajmujemy się przepisywaniem zarówno polskich tekstów, jak i zagranicznych. Odwzorujemy tekst w 100%, możesz być pewien, że będzie on zgodny z oryginałem, pozbawiony błędów. Na terenie okolic Krakowa możesz odebrać zamówienie lub dostarczyć materiały osobiście, ponieważ nasza siedziba jest ulokowana w Wieliczce, przy ulicy Wincentego Pola 4b.

Zapewniamy poufność danych

Jeśli dane są wrażliwe i wymagają dodatkowej ochrony, to chętnie podpiszemy umowę o poufności. Bardzo często właśnie takie dane trafiają w nasze ręce i zapewniamy klientom pełne bezpieczeństwo. Dostęp do materiałów ma jedynie osoba realizująca zlecenie przepisywania tekstu.

Terminowość

Zawsze zamykamy się w ustalonych wcześniej terminach. Jest to wraz z dokładnością i jakością wykonania najważniejszy aspekt, do którego podchodzimy z najwyższą uwagą. Cenimy sobie czas klienta i wiemy, że teksty mogą mu być potrzebne, więc nie mamy zamiaru nadszarpnąć jego zaufania.

Wycena zlecenia

Koszt przepisania tekstu jest bezpośrednio uzależniony od formy dostarczanych materiałów oraz ich długości. Dlatego też każde zlecenie wyceniamy indywidualnie po dostarczeniu materiałów źródłowych. Zachęcamy do skorzystania z formularza i skorzystania z bezpłatnej wyceny.