ARTYKUŁY NA BLOGA

Przygotujemy dla Ciebie merytoryczne teksty!

Dostarczymy dla Ciebie artykuły, które będziesz mógł regularnie udostępniać czytelnikom swojego bloga. Działamy zarówno na zasadzie copywriting’u, jak i przygotowujemy specjalistyczne publikacje, tworzone przez specjalistów z danej branży.

Prowadzenie bloga przez firmy lub osoby prywatne stało się bardzo popularne w ostatnich latach. Poprzez publikacje w prosty sposób możemy pokazać nasz profesjonalizm, zaangażowanie w swoją branżę, a także przekonać klientów do zakupu proponowanych usług czy produktów.

Stała współpraca

Chętnie podejmiemy się stałej współpracy, na podstawie której zapewnimy Ci regularne publikacje i pomoc w budowie bloga branżowego.

Marketing treści

Nasza agencja marketingowa SEOHeroes może zapewnić Ci dodatkową promocję treści, które będziemy wspólnie publikować na blogu. Dzięki temu dotrze ona to większej ilości czytelników.

Pomoc w doborze tematu

Bardzo istotne jest, aby pisać o rzeczach, których ludzie poszukują, którymi są zainteresowani. Istnieje wiele narzędzi do poszukiwania odpowiednich, chwytliwych tematów. Chętnie wykorzystamy je dla Ciebie w ramach współpracy.

Wysoka jakość artykułów

Artykuły są tworzone przez osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem w branży dziennikarskiej. Dzięki temu zawsze oddajemy wysokiej jakości materiały.

Terminowość

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Podamy Ci konkretne terminy, w czasie których zrealizujemy Twoje zlecenie. Cenimy zarówno Twój, jak i swój czas.

Ceny tworzenia artykułów w CopyHeroes

Bez ukrytych kosztów, przedstawiamy dostępny dla wszystkich cennik naszych usług.

Copywriting:

Artykuł 300 słów

45 złnetto

Artykuł 600 słów

80 złnetto

Artykuł 600+ słów

Cenado negocjacji

Artykuły specjalistyczne tworzone przez profesjonalistów z danej branży:

Każdy artykuł

Cenado negocjacji