ARTYKUŁY DO GAZET

Współpraca mająca na celu wydanie publikacji w gazetach

Zapraszamy wszystkich wydawców do współpracy mającej na celu przygotowanie, opracowanie publikacji do gazety lub czasopisma przez naszą grupę CopyHeroes. Istnieje możliwość zarówno dłuższego partnerstwa, jak i realizowanie pojedynczych zleceń. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.

Korzystając z budowanej przez lata sieci kontaktów jesteśmy w stanie zaproponować Ci profesjonalne materiały do gazet z praktycznie każdej tematyki. Gotów na współpracę? Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.

Elastyczność

Dostosujemy się do standardów Twojej gazety, możemy tworzyć artykuły zarówno w prostym języku, który zrozumieją najmłodsi, jak i używać bardziej wyszukanego słownictwa nadającego publikacji profesjonalnego wyrazu. Chętnie przyjmujemy również zlecenia, które wymagają znajomości specjalistycznych terminów. W takim wypadku oddajemy realizację naszemu pracownikowi, specjalizującemu się właśnie w tej dziedzinie. Naszym celem jest kompleksowe wykonanie zlecenia, tak abyś mógł go później bez obaw zamieścić w swojej gazecie czy czasopiśmie.

Kompleksowe budowanie wydania

Masz pomysł, chciałbyś wydać własne czasopismo, miesięcznik lub gazetę, ale nie masz czasu i umiejętności? Możemy zrealizować dla Ciebie kompleksowo wydanie wliczając w to oprawę graficzną, przygotowanie materiałów tekstowych, zdjęć, złożenie całości i wydruk. Otrzymasz gotowy produkt do sprzedaży. Jeśli tylko zgłosisz się do nas i przedstawisz nam szczegółowo rozmiar i temat zlecenia, to przygotujemy dla Ciebie wycenę. Musisz się liczyć z faktem, że pierwsze wydanie będzie dla Ciebie najbardziej kosztowne, ponieważ musimy zbudować wszystko od zera, okładkę, identyfikację wizualną, schemat graficzny, układ itd. Przy kolejnych numerach wydatki znacznie spadną, a Ty będziesz mógł generować większe przychody.